OPINIE

Ola K

Liliana zaczarowała kiedys swoim głosem małą wieś pośród lasów, do dzisiaj wspominam to uczucie, nie wierzyłam, że to sie dzieje naprawdę. Mam na szczęście zdjecia 🙂

Adam

Głos jak Anioł !!! Oprawa ślubu tak wzruszająca ze nawet najtwardsi uronili łzę. Coś niesamowitego . Zamawiajcie w ciemno puki są terminy i jest w kraju bo z takim talentem kwestia czasu kiedy zacznie podbijać światowe sceny !!!

Małgorzata

W Polkowicach w kościele Św Michała. Byłam świadkiem pięknego występu Liliany, wykonała utwór Ave Maryja , poezja...śpiewa jak anioł, polecam serdecznie. Gwarantuje niezapomniane wrażenia 😉

Grażyna

Miałam okazję usłyszec p.Liliane na koncercie charytatywnym-cudowny glos,wspaniała osoba-zachęcam do posłuchania arii w Jej wykonaniu-niesamowita!

Marcin

Nie raz miałem okazję usłyszeć Pani cudowny głos i za każdym razem byłem co raz bardziej zachwycony.

Bogdan Szczerba

Powodzenia w nowym przedsięwzięciu!
Piękna strona!

Andrii Vaskivskyi

Liliana posiada mało spotykany głos, świetnie nadający się w miejscach, gdzie pozytywne uczucia sięgają zenitu. Wszyscy ludzie których spotkałem oraz rozmawiałem z nimi o talencie Liliany, mieli tylko jedno wspólne zdanie. Lila jest fenomenalna. Z razu na raz kiedy ją słyszę dziwie się, że można wykonywać pieśni i arie lepiej i lepiej. Polecam serdecznie.

© 2019 by Marcin Pabisiak.